Ödeme Yöntemlerimiz:

Her şeyden önce temel önceliğimiz siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğidir. Bunun için de gerekli tüm tedbirleri almış bulunmaktayız.

Medyareyon.com sitemizde yapacağınız tüm alışverişler, güvenlik protokollerini geçen ve dünya çapında kabul gören ödeme sistemleri ile yapılmaktadır. PayTR - Kredi Kartı Ödeme - EFT/Havale ile ödeme sistemini  gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu ödeme yöntemleri sayesinde hiçbir kart bilginiz bizim tarafımıza ulaşmaz. Bilgileriniz hiçbir zaman depolanmaz ve her alışverişinizi güvenle tamamlarsınız. Herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

PayTR ile Güvenilir Alışveriş

medyareyon.com üzerinden yapacağınız tüm sosyal medya alışverişleriniz için PayTR ödeme yöntemini komisyonsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Hesap oluşturarak ya da daha önceden var olan hesabınızı kullanarak hızlı ödemeler gerçekleştirebilir ve kart bilgilerinizin güvende kalması sayesinde gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

PayTR, Türkiye ve Dünya genelinde hizmet sunmakta olan ilk yerli online ödeme sistemlerinden biridir. Güvenilir altyapısı, hızlı ödeme imkanı ve ödemelerinizin kolay bir şekilde takip edilebilmesi sayesinde kullanıcılarımız tarafından rağbet görmektedir.

 

PayTR Avantajları Nelerdir?
  • Kolay ödeme ve iade imkanı sunar,
  • %100 güvenilirdir, bilgileriniz asla kaybolmaz, depolanmaz ve çalınmaz.
  • Hiçbir komisyon ödemeden kullanabilirsiniz.
  • Ödemelerinizi faturalandırabilirsiniz. 
  • Kolay ödeme takibi yapabilirsiniz.
  • İstediğiniz Banka ya da kredi kartı ile ödeme yapmak için PayTR kullanabilirsiniz.